صاعقه چیست و چگونه کار میکند؟

صاعقه چیست و چگونه کار میکند؟

هنگامی که شما در مورد برق صحبت می کنید، ایمنی همیشه یکی از مهمترین نکاتی است که باید بیان شود. محافظت از خود، خانه و لوازم الکتریکی قسمت عمده ای از داشتن خانه ای کاربردی در اینجا است. در منطقه ما، یکی از بزرگترین خطراتی که می تواند ایجاد کند، طوفان روشنایی است. صاعقه گیرها یک روش عالی و اثر برای مهار این طوفان ها هستند، و امروز ما دوست داریم در مورد اینکه چه چیزی هستند، چگونه کار می کنند و آنچه می توانند برای شما و خانه شما انجام دهند صحبت کنیم.

آماده مجهز کردن خانه خود به بهترین دفاع روشنایی که وجود دارد؟ کارشناسان ما مفتخر به ارائه هستند. خدمات ما سریع ، مقرون به صرفه و همیشه درجه یک است. برای خرید و اطلاع از قیمت صاعقه گیر تماس بگیرید!

صاعقه چیست؟

صاعقه گیر یا برقگیر ، از آنجا که در این مورد اصطلاحات تا حدودی قابل تعویض هستند، وسیله ای است که برای محافظت از خانه ها، سازه ها و خطوط برق در برابر موج خطرناک برق نصب شده است. همانطور که انتظار دارید ، دفاع اولیه در برابر صاعقه و صدمه ای است که می تواند ایجاد کند ، با این حال برقگیرهای مسکونی همچنین در برابر موج های دیگر منابع نیز دفاع می کنند.

شما این را قبلاً دیده اید، خواه این را بدانید یا نه! تا به حال به این نوع بیت های استوانه ای و آجدار روی خطوط برق توجه کرده اید؟ طول آنها معمولاً یک یا دو پا است، گاهی اوقات بیشتر. خوب، اینها برقگیرهای تجاری هستند که برای محافظت از خطوط برق از خطرات طوفان های صاعقه ای استفاده می شوند.

میله صاعقه گیر چگونه کار می کند؟

شما ممکن است در حال حاضر به یک میله صاعقه فکر کنید. و در واقع شما خیلی دور نخواهید بود. اما میله های رعد و برق در واقع در مقایسه بسیار محدود هستند و از قابلیت استفاده بسیار بالایی برخوردار هستند. اگرچه تفاوت بزرگ واقعی ساده است: میله به راحتی رعد و برق ورودی را جذب می کند و آن را منحرف می کند.

دستگیر کننده ها معمولاً در نزدیکی وسایل حیاتی یا نقاط ورودی مانند تابلوی برق یا نزدیک یک ژنراتور نصب می شوند. هنگام برخورد صاعقه به طور بالقوه خطرناک، برقگیر فعال شده و رعد و برق را به سمت زمین هدایت می کند ، جایی که بی خطر پراکنده می شود. توجه به این نکته مهم است که دستگیر کننده از صاعقه جلوگیری نمی کند ، زیرا این امر واقعاً خطرناک است. در حقیقت، بار الکتریکی را محدود و کاهش می دهد ، اما واژه اصطلاح دقیق است، زیرا به نوعی به رعد و برق یک مسیر ایمن برای سفر می دهد، نه از طریق دستگاه های الکتریکی مهم شما. شما می توانید به نوعی آن را به عنوان دور زدن برق خطرناک تصور کنید که در واقع اصلاً دور از دسترس نخواهد بود.

 یک دفاع کل خانه در برابر صاعقه است و به کاهش شدید خطرات آسیب کمک می کند. چیزی که همه ما می توانیم از داشتن آن در اینجا خوشحال باشیم.

برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =

Call Now Button
× استعلام قیمت